Sedací vaky

EF1042 Ecopuf Detský MINI sedací vak ECOPUF - FOOTBALL S barevný - ekokůže Červená, E3 - Máslová

Sedací vak fotbal S je nejnovější produkt vytvořený pro ty nejmenší. Vzhledem k jeho velikosti, je to pohodlný sedací vak pro dětí do 120 cm. Široká škála barev dělá sedací vak jedinečným, nejen pro chlapce ale i dívky.

Více info Cena
EF2036 Ecopuf Sedací vak ECOPUF - MINI ISLAND polyester NC8 - Tmavě modrá

Všestranný model, který si zamilujete na první pohled . Ideální k dětským hrám, a na klidnou relaxaci po náročném pracovním dni. Mimořádně velký model, který svou formou nemá žádný vliv na "vyplňování" v místnosti, takže se doporučuje pro malé i velké místnosti. Sedac

Více info Cena
9688 DR Nafukovací vak - LAZY BAG Hnědá

Lazy Bag je malý balíček, který je aktuálně jeden z největších hitů sezóny. Během několika sekund z něj uděláte plnohodnotný sedací vak, který vám vylepší život na dovolené u vody, na festivalech, výletech nebo třeba jen na zahradě před domem. Je totiž snadno použiteln

Více info Cena
EF1006 Ecopuf Sedací vak ECOPUF - VOLLEYBALL - ekokůže E13 - Tmavě hnědá

Vzhledem ke své velikosti a tvaru se perfektně přizpůsobí vašemu tělu. Velmi dobře plní úlohu relaxačního křesla. Výplň dokonale předává teplo a ohřívá Vaše tělo, což má za následek perfektní komfort a relaxaci.

Více info Cena
EF2052 Ecopuf Sedací vak ECOPUF - ACTIVE - polyester NC7 - Tyrkysová

Pokud jste aktivní člověk, který stále hledá něco nového tento sedací vak je určen právě pro Vás. Sedací vak active si víte vytvarovat opravdu jak se vám jen zlíbí je perfektně tvárný a super pohodlný. Chcete-li něco na lenošení tak je to ta správná volba.

Více info Cena
EF4001 Ecopuf Sedací vak ECOPUF - SOLID MODERN - polyester DG38/NC15

Sedací vak SOLID je vyjímečný především svým skvělým vyváženým tvarem. Opěradlo, základna a šířka vaku jsou téměř identické, což zaručí Váš odpočinek a pohodlí u televize a jiných aktivitách.

Více info Cena

Nejhledanější