Sedací vaky

EF1018 Ecopuf Sedací vak ECOPUF - ZAC - ekokůže E11 - Tmavě modrá

Sedací vak Zac je určen pro teenagery, kteří se nebojí kontrastních barev a požadují něco originálního. Sedací vak, na rozdíl od prvních modelů, je šitý z matné ekokůže s výrazně označeným místem k sezení díky použití jiné kontrastní barvy.

Více info Cena
EF1040 Ecopuf Sedací vak Ecopuf - KEIKO S ekokůže MIX/E20

Super sedací vak Keiko je určen pro lidi, který rádi sedí pohodlně a realítvne nízko. Sedací vak má tvarované opěradlo, to zajišťuje maximální komfort při sezení.

Více info Cena
EF1043 Ecopuf Sedací vak ECOPUF - FOOTBALL M barevný - ekokůže Světle hnědá, E14 - Černá

Sedací vak football M určený nejen pro relaxaci, sledování sportovních soutěží, ale i na zábavu v každou volnou chvíli. Barevná míč je inovativní produkt, který oživí každý interiér. Zvlášť pokud jste fotbalový fanoušek. Perfektní dárek!

Více info Cena
EF1022 Ecopuf Sedací vak ECOPUF - ACTIVE - ekokůže E4 - Oranžová

Pokud jste aktivní člověk, který stále hledá něco nového, tento sedací vak je určen právě pro Vás. Sedací vak active si víte vytvarovat opravdu jak se vám jen zlíbí je perfektně tvárný a super pohodlný.

Více info Cena
EF1042 Ecopuf Detský MINI sedací vak ECOPUF - FOOTBALL S barevný - ekokůže Zelená, E12 - Světle hnědá

Sedací vak fotbal S je nejnovější produkt vytvořený pro ty nejmenší. Vzhledem k jeho velikosti, je to pohodlný sedací vak pro dětí do 120 cm. Široká škála barev dělá sedací vak jedinečným, nejen pro chlapce ale i dívky.

Více info Cena
EF2017 Ecopuf Sedací vak ECOPUF - MAXI - polyester NC15 - Tmavě hnědá

Model doporučený pro celou rodinu. Díky své velikosti, lze na něm pohodlně sedět a dokonce jej můžete rozložit jako rozkládací pohovku, na níž si vychutnáte pohodlný spánek po těžkém dni a stresu v práci.

Více info Cena

Nejhledanější